10
08
2016

Výhody pečenia domáceho chleba

Autor anifitt 0

anifitt-kenyer

Mnohí z nás majú obavy pustiť sa do pečenia domáceho chleba, lebo si myslia, že je to namáhavá a časovo náročná práca. V dnešnom uponáhľanom svete po dlhých hodinách strávených v práci často nemáme po večeroch čas, chuť ani energiu ani len pomyslieť na to, že by sme si upiekli chutný domáci chlebík. Povieme si: „Veď aj v obchode alebo v pekárni si môžeme predsa kúpiť už akýkoľvek druh chleba!“ Lebo je vraj vždy čerstvý.

Je to síce pravda, že kúpiť si chlieb môžeš kdekoľvek, ale zamysleli ste sa nad tým, aká je ich kvalita a čo všetko obsahujú? Určite sa už stalo aj u vás, že ste si kúpili váš obľúbený chlebík či iný druh pečiva, ktorý ale bol príliš suchý, tvrdý či nedopečený. Okrem toho v obchodoch a v pekárňach dostupné produkty obsahujú množstvo sacharidov a iných prísad, ktoré škodia nášmu zdraviu.

orias-zsomle1To však ani v najmenšej miere neplatí čo sa týka chleba a pečiva vyrobeného z múčnej zmesi na pečenie značky AniFitt. Tieto produkty vznikli preto, aby ste si mohli aj VY dopriať a vlastnoručne si upiecť chutné pečivo, rovnako ako tá moja rodina! Nemysli si, že s pečením budeš musieť stráviť dlhé hodiny! Je to omyl. Pomocou týchto produktov začneš novú éru v pečení chleba. Je to dobrý pocit, keď vlastnoručne vyčaruješ na váš jedáleňský stôl niečo vynikajúce a chutné, čím bude spokojná aj celá tvoja rodina, lebo im to bude nesmierne chutiť. A môžeš byť spokojná so sebou aj ty, urobila si totiž prvý krok k aktívnému životnému štýlu. V tomto Ti chcem ja pomôcť!

Múčne zmesi AniFitt obsahujú veľké množstvo vlákniny a bielkovín, vďaka tomu sa anifitt-zsomelstáva zdravším aj chlieb upečený z nej a má priaznivé účinky na zdravie človeka. Práve vďaka je múčna zmes vhodná do jedálnička diabetikov, osôb s vysokým krvným tlakom a cholesterolom, aj osôb trpiacimi zápchou, ale aj  osôb na redukčnej diéte a vyznávačov zdravej výživy. Na každom balení múčnej zmesi AniFitt nájdeš recept na pečenie domáceho chleba. Nemusíš dokúpiť nič, lebo na vymiesenie cesta stačí pridať 4 dl teplej vody a postupovať podľa návodu uvedeného na obale. Ak všetko prísne dodržíš, veľmi ľahko a rýchlo sa ti podarí upiecť čerstvý a chutný domáci chlebík pre potešenie celej Tvojej rodiny.