16
11
2017
lista

Sny, plány, ciele…

Autor anifitt 0

AnikoŠport, pohyb a aktívna životospráva sú súčasťou môjho života odjakživa. Dnes to už považujem za svoje povolanie. Rozhodla som sa pomôcť ľuďom so zdravotnými problémami uľahčiť ich stravovanie. Z tejto myšlienky vznikli moje produkty pod značkou AniFitt.
Mojím cieľom bolo vytvoriť sortiment produktov, vďaka ktorým ľudia majú možnosť zdravšie, vyváženejšie a jednoduchšie sa stravovať bez toho, aby sa museli zriecť svojich obľúbených chutí a jedál. Chcela som dosiahnuť aj to, aby ste pri varení – pečení zažili, čo je to pocit úspechu. Myslím, že sa mi to aj podarilo!

Značka AniFitt vznikla na jar roku 2016. Pod ňou sa skrýva jedinečný sortiment produktov, ktoré sú vytvorené podľa mojej vlastnej fantázie.
Prvotným a hlavným cielom našej firmy je snaha zmeniť stravovanie ľudí na prospešnejšiu zdraviu, ukázať deťom, že vyvážená strava a pravidelný pohyb sú k životu potrebné a uľahčiť stravovanie osobám, ktoré trpia potravinovými alergiami či intoleranciami.
Rozširovanie sortimentu produktov, účasť na rôznych akciách v oblasti zdravého životného štýlu, ako aj neustále vylepšovanie internetovej stránky našej firmy prebiehajú s cieľom, aby sa produkty AniFitt dostávali k čo najšíršiemu okruhu ľudí, ktorí sa rozhodli pre zmenu životosprávy.

Naša súčasná klientela sa skladá prevažne z ľudí žijúcich na Západnom Slovensku, presnejšie z maďarsky hovoriacich občanov, žijúcich na Žitnom ostrove, ale neustále pracujeme na tom, aby sa o nás dozvedeli na území celého Slovenska.
Chceli by sme rozšíriť svoje pôsobenie aj na územie Stredného a Východného Slovenska, no v budúcnosti sa nebránime ani predávaniu a distribuovania našich produktov ani za hranicami nášho štátu.
V blízkej budúcnosti by sme chceli zorganizovať rôzne podujatia a akcie v znamení športu a zdravého životného štýlu, v rámci ktorých by mali možnosť deti aj dospelí sa oboznámiť s produktmi AniFitt, osvojiť si pravidlá a uvedomiť si veľký význam zdravej životosprávy.

Našou cieľovou skupinou nie je len mladá generácia, ale aj osoby z každej vekovej kategórie trpiace potravinovou alergiou či intoleranciou.
Sme si vedomí, že citlivosť na glutén či intolerancia na laktózu alebo na rôzne druhy potravín sa v dnešnej dobe týkajú už veľkého okruhu ľudí.
Produkty AniFitt sa skladajú zo zdraviu prospešných zložiek, a preto sú dokonale vhodné do jedálnička týchto jedincov.
Väčšina našich produktov totiž neobsahuje glutén, laktózu, mlieko, vajcia, sóju, droždie, kukuricu, ryžu, zemiaky, ani pridaný cukor.
Pri vyvíjaní našich produktov sme považovali za dôležité znížiť aj ich obsah sacharidov, aby si ich mohli zvoliť bez obáv aj osoby na redukčnej či akejkoľvek inej diéte. Ako aj to, aby produkty neobsahovali žiadne pridané nežiadúce látky ani konzervanty.

Chceli by sme aby sa naše produkty dostali ku každej jednej osobe ktorá túži po zmene životosprávy a považuje za dôležité zdravo sa stravovať a tým podporovať aj svoje zdravie.