05
08
2016

Sladidlá AniFitt 2.časť

Autor anifitt 0

Eritrit AniFitt

Eritrit AniFitt Jednotlivé druhy cukrov – sacharidov sú súčasťou každodenného varenia a základné suroviny pri príprave mnohých jedál, ktoré žiaľ môžu spôsobiť nezvratné škody v Tvojom organizme, ako je napr. nadváha a srdcové choroby. Preto sa už mnohí ľudia snažia vysadiť využívanie a konzumáciu cukrov. Urob to aj ty. Na ich nahradenie existuje mnoho alternatívnych spôsobov. Aj ja som sa rozhodla sprístupniť ti jedno sladidlo k regulácii hmotnosti, pomocou ktorého sa môžeš zdravšie a vyváženejšie stravovať a žiť svoj život, a pritom sa nemusíš zriecť ani svojich obľúbených koláčov,zákuskov. Odteraz namiesto práškového, kryštálováho či kockového cukru používaj ERITRIT ANIFITT. Ubezpečujem ťa, že sa nesklameš!

eritrit-minNajvýznamnejšou vlastnosťou produktu eritrit AniFitt je že ho ľudský organizmus nemôže využiť ako zdoj energie, ako je to pri cukroch. Čiže ak ho použiješ ako prísadu do jedál či zákuskov, tvoj organizmus nezíska žiadne ďalšie kalórie navyše. Na prvý pohľad sa podobá na tradičný cukor, ale jeho chuť je chladivý, bez presladenej pachuti. S eritritom sa môžeš stretnúť aj v prírode, obsahuje ho napr. hruška, hrozno, melón (dyňa), hríby, víno, sójová omáčka, syr. Je dokonale vhodnou súťasťou akejkoľvek diéty, neobsahuje totiž uhlohydráty, ani bielkoviny,ani tuky. Vstrebáva sa v tenkom čreve, čiže nemá žiadne škodlivé účinky na tráviacu sústavu. Zabraňuje rozmnožovaniu plesní, preto ho môžu konzumovať aj ľudia, ktorí držia diétu Candida. Bez výčitky ho môžu používať aj diabetici, bez rátania množstva uhlohydrátov
v ich prísnom jedálničku. Správa sa ako antioxidant, a uviaže škodlivé voľné radikály, zapríčuňujúce nádorové ochorenia. Okrem toho znižuje vývin srdcovo – cievnych chorôb. Je vhodný na pečenie aj na varenie. Na prípravu kysnutého cesta ho nevyužívaj, lebo nie je vhodný na napučanie
droždia. Používaj ho na sladenie koláčov, zákuskov, polievok, jedál a nápojov.

Vanilkový eritrit

eritrit-vanilkovy-minPočas pečenia zákuskov, koláčov a iných maškŕt je jedným zo základných surovín – sladidiel – vanilkový cukor. Vďaka nemu dostávajú naše maškrty príjemnú vanilkovú príchuť. Popri sladení však dodávaš Tvojmu organizmu aj mnoho jednoduchých sacharidov a kalórií navyše.

Vanilkový eritrit AniFitt, rovnako ako eritrit AniFitt, je na náhradu vanilkového cukru. Je to zdravá alternatíva s príjemnou vanilkovou príchuťou a s priaznivými vlastnosťami eritritu. Je vhodným doplnkom jedálnička diabetikov, pri redukčnej diéte, pri candida diéte aj pre vyznávačov zdravej výživy. Čo sa  týka jeho zloženia, 0,5% tvorí prírodná vanilka mletá, ktorá mu dodáva lahodnú vanilkovú príchuť. Jeho konzistencia sa zhoduje v plnej miere s konzistenciou vanilkového cukru.

Je vhodný na sladenie krémových zákuskov, koláčov, zmrzlinových pohárov, dressingov, omáčok, turmixov či iných maskŕt. Už nikdy viac si nemusíš lámať hlavu nad tým, aké sladidlo dať namiesto vanilkového cukru do obľúbených maškŕt Tvojej rodiny. Je tu totiž VANILKOVÝ ERITRIT ANIFITT!

himalajska-minŠkoricový eritrit AniFitt

Eritrit AniFitt je dostupný už nielen s vanilkovou ale už aj so škoricovou príchuťou. Od vanilkového eritritu sa odlišuje tým, že namiesto vanilky mletej jeho jedinečnú škoricovú esenciu dodáva prírodná škorica mletá. Má rovnaké priaznivé vlastnosti ako eritrit a vanilkový eritrit AniFitt.

Toto sladidlo k regulácii hmotnosti je vhodné na pečenie a na prípravu ovocných polievok, shake- ov, zmrzlín či nanukov.