21
11
2016
anifitt-300x300-sk-new

Príbehy so šťastným koncom aneb ako pomáhajú produkty AniFitt pri redukčnej diéte

Autor anifitt 0

Úspešnosť istej životosprávy a sortimentu produktov nespočíva len v tom, že si niekto daný výrobok kúpi, upečie z neho chlieb či pečivo a skonštatuje, že je to chutné. Samozrejme aj to odzrkadľuje istú formu spokojnosti, ale ozajstným dôkazom úspechu je, keď moje klientky užívajú produkty  AniFitt pravidelne, a pomocou nich, aj vďaka mojim dobrým radám dosiahnu v oblasti športu a rozumnej výživy svoje ciele.

Najväcším plusom produktov AniFitt je, že sa nikto nemusí zriekať svojich obľúbených chutí či jedál, len preto, že túži mať vyformovanú štíhlu postavu. Nasledujúce dva príbehy s úspešným koncom dokazujú nielen mňa, ale hlavne úspešnosť produktov AniFitt. Najdôležitejšie je uvedomiť si, že len samotné cvičenie a posilňovanie k úspechu nestačia. Kľúčom k úspechu je zdravá strava s mierou spolu s cvičením.

Dáma na prvej fotke ma vyhľadala s tým, že chce znížiť svoju telesnú hmotnosť. Obrátila sa na mňa preto, lebo cítila, že sama to nedokáže.

Počas prvého roka žiaľ nedošlo k žiadnej zmene čo sa týka jej telesnej hmotnosti, pretože bola presvedčená o tom, že cvičenie dvakrát týždenne bude pre ňu postačujúce. Moje rady čo sa týka zdravého stravovania sa, ani pre ňu vypracovaný individuálny jedálníček nebrala do úvahy, nedodržiavala ich. Bolo to veľké sklamanie pre nás obe, ale rozhodli sme sa znovu stanoviť jej ciele a konečne pochopila, že sa musí stravovať zdravo a s mierou. V tomto období sa mi podarilo zdokonaliť sortiment produktov značky AniFitt, ktoré som vytvorila s úmyslom pomôct osobám s podobnými problémami.

sikertortenetPopri športe som zaradila do jej jedálnička produkty AniFitt. Klasickú pšeničnú múku som nahradila druhmi múčnej zmesi k regulácii hmotnosti (nižší príjem energie pri vyššom príjme vlákniny), cukor nahradili sladidlá v rôznych príchutiach, ako náhradu tuku na pečenie sme si zvolili kokosový tuk a namiesto kuchynskej soli som odporučila himalájsku soľ. Potom sa už kilá z nej rýchlo strácali. A to sme dosiahli bez toho, aby pani musela hladovať. Bola energická a vyrovnaná. Nemusela sa zriekať ani svojich obľúbených jedál.

Pred pol rokom jej index telesnej hmotnosti bol 41,8 kg / m2, čo naznačovalo obezitu. Podarilo sa ho znížiť na 35,3 kg/m2. V oblasti drieku sa hodnota znížila z 0,9 na 0,8. Zhodila 18 kg.
Pracujeme však spolu aj naďalej. Je pravda, že už teraz sa nám podarilo dosiahnuť pekný výsledok, ale ešte nie sme celkom spokojné.

S pani z druhej fotky pracujeme bezmála rok. Prišla za mnou s prosbou, aby som jej pomohla so zmenou životosprávy. Jej cieľom bolo vytvoriť si návyky rozumného stravovania a pomocou cvičenia 3x do týždňa znížiť svoju telesnú hmotnosť. Obrátila sa na mňa preto, lebo bola presvedčená o tom, že bez mojej pomoci to nedokáže uskutočniť.

Len málokto trénuje tak svedomito ako ona. Už hneď na začiatku si uvedomila, že pravidelné cvičenie a racionálna strava sú veľmi dôležité. Trénujeme spolu 3x týždenne, mnou vytvorený plán jednotlivých cvikov vykonáva poctivo a svedomito. Svoju dennú dávku energie dopĺňa stravou, ktorú tvoria jedlá pripravené z produktov značky AniFitt.

sikertortenetDočkala sa pozoruhodných zmien, svedčia o tom aj fotky. Jej telo, svalstvo, aj držanie tela sa úplne zmenilo, a to ešte zďaleka nekončíme so vzájomnou spoluprácou.

Pred pol rokom vážila 76,5 kg. Jej index telesnej hmotnosti bol 26,5 kg / m2 a BMI 23,2 kg / m2. Nadbytočný tuk na jej tele sa uskladnilo v oblasti drieku a krížov. Išlo o nadváhu centrálneho typu, ale posledné merania ukázali hodnotu 0,8. Momentálne je ľahšia o 11 kg, ale v tréningoch pokračujeme aj naďalej.