05
08
2016
himalajska-min

Predstaví sa Vám kokosový tuk AniFitt a himalájska soľ AniFitt 3.časť

Autor anifitt 0

Kokosový tuk AniFitt

Kokosový tuk je surový olej, vylisovaný z dužiny plodu. Rozdiel medzi nimi spočíva v dĺžke techniky spracovania, a v tom, že panenský kokosový tuk má kokosovú vôňu a príchuť. Jeho prefiltrovaná verzia je čistá, bez vôňe, preto je vhodná na varenie a pečenie.

kokosovy-olejKokosový tuk AniFitt je nielen tuk na varenie rastlinného pôvodu, ale moderná prirodzená potravina,ktorá chráni a zlepšuje zdravie človeka, a pomáha predísť jednotlivým chorobám. Pomocou jeho dlhodobého použitia môžeš výrazne schudnúť, pretože zvyšuje Tvoju látkovú výmenu. Má ničivý účinok na plesne, vírusy a baktérie, ale baktériám črevnej mikroflóry neublíži.Pretože neobsahuje cholesterol, má priaznivý účinok pri srdcovo – cievnych chorobách, a chorobách tráviacej sústavy. Použitie kokosového tuku Anifitt je vhodný aj pri poruchách trávenia, črevných zápaloch, žalúdočných vredoch, žlčníkových problémoch a operáciách žlčníka, chronických zápaloch pankreasu, po čiastočnej likvidácii žalúdka a tenkého čreva, pri problémoch so štítnou žľazou, a je vhodným výživovým doplnkom aj pri autoimúnnych ochoreniach. Lipáz k jeho stráveniu nie je potrebný, preto nezaťažuje ľudský organizmus. Jedlá robí chutnejšími, pretože je vlastne prirodzeným tukom. Môžeš ho využívať pri príprave hociktorého z jedál, pri ktorých si predtým použila iný druh tuku. Je najvhodnejším olejom na pečenie, pretože jeho bod oxidácie je 198 stupňov Celzia. Kokosový tuk AniFitt je vhodný nielen na varenie – pečenie, ale aj v kozmetike. Výborne skrášľuje vlasy a pokožku. Zjemňuje pleť, spomaľuje starnutie buniek a pomáha pri problémoch s akné. Netreba ho skladovať v chladničke. V súvislosti izbovej teploty môže zmeniť svoju konzistenciu, to je však prirodzený jav, kvalitu kokosového tuku neovplyvňuje.

Himalájska soľ AniFitt

Himalájska soľ AniFitt je druh 100% prírodnej soli bez akýchkoľvek prísad. Obsahuje bezmála 80 druhov minerálnych látok a je bohatá aj na stopové prvky. Vďaka svojmu detoxikačnému a čistiacemu efektu môže vyvolať pozitívne účinky pri mnohých zdravotných problémoch. Je nerafinovaná, ťaží a spracováva sa ručne. Čistá himalájska soľ AniFitt, bez akéhokoľvek znečistenia, pomáha pri vstrebávaní a pri využití určitých minerálnych látok. Hrá dôležitú úlohu pri suplementácii ľudského organizmu vápnikom, horčíkom a draslíkom.

himalajska-minKonzumáciou himalájskej soli AniFitt je možné znížiť množstvo príjmu umelých látok a zvýšiť schopnosť sa vyhnúť rôznym chorobám. Podporuje správne fungovanie imunitného systému a pomáha predísť chorobám z nedostatku vitamínov. Upravuje krvný tlak, stabilizuje srdcový tep, preto ju môžu konzumovať aj osoby so srdcovo – cievnymi chorobami. Pomáha vytvárať správnu rovnováhu kyselín a vylučuje nadbytočné kyseliny z buniek ľudského organizmu. Obsahuje značné množstvo aminokyselín, preto posilňuje kosti, svaly a pomáha predísť kŕčom. Pomáha pečeni a obličkám pri detoxikácii a vo vylučovaní. Pri ochoreniach dýchacích ciest a pri nachladnutí je vo forme roztoku vhodná na čistenie nosovej dutiny. Vo forme soľného vankúša zmierňuje bolesti kĺbov.

Himalájska soľ AniFitt je alternatívou kuchynskej soli, ktorá je dokonale vhodná na varenie a pečenie. Neurobí zdravším len Tvoje jedlo, ale aj Tvoj život.