23
11
2017
ani2

Odhodlanosť + Zdravá výživa + Tréning + Vytrvalosť = Bomba forma

Autor anifitt 0

kollazs
Ako matke je mojím povolaním a mojou vášňou šport a pohyb. Považujem za dôležité, aby som Ti pomohla v tom, aby si dosiahla svoje vytýčené ciele a aby si sa pozerala do zrkadla spokojná.
Čo je najdôležitejšie, ver si!
Je pravda, že cesta k úspechu je hrboľatá, ale keď si dostatočne odhodlaná zmeniť svoj doterajší spôsob života, tak si už urobila prvý krok.
V poriadku, odhodlali sme sa, tak je načase, aby si zabudla na slovo DIÉTA, čiže „odtučňovacia“ kúra. Ako to naznačuje aj samotné pomenovanie, je to KÚRA! Ty to veľmi dobre vieš, že to trvá len určitú dobu!

Ak máš dlhodobý cieľ, je najlepšie, ak si zástancom zdravej výživy. Nemusíš urobiť nič viac, len vyradiť zo svojho jedálnička rafinovaný cukor a tradičnú múku, tuk obsahujúci trans tuky, resp. si vytvoriť pravidelné stravovanie vždy v rovnakom čase s vhodným zložením.
Pri tejto myšlienke mnohí si dávajú otázku: “ A čo bude jesť naša rodina?“ K tomu ti poviem len toľko, urob zdravou aj svoju rodinu!

Ak si odhodlaná, a aj sa zdravo stravuješ, mala by si spestriť svoj život pohybom. Je to nevyhnutné k tomu, aby si si formovala svoju postavu a udržala svoju kondíciu.
Odporúčam ti, aby si športovala,trénovala aspoň 2 – 3 krát do týždňa.
Povieš si: „Ja na to nemám čas…“ Ver mi, že máš! Musíš byť len vytrvalá! Ver mi, že sa to oplatí a čoskoro uvidíš aj výsledok!

Ak chceš posilňovať tábor fanúšikov zdravej životosprávy, ak chceš odhaliť tajomstvo fit výživy, stačí sa ozvať online, sledovať stránku na Facebooku. Doplň zásoby svojej kuchyne mojimi základnými produktmi, nájdi si čas na pohyb každý deň, onedlho pocítiš pozitívne zmeny AniFitt vo svojom živote.