21
11
2016

Aerobic AniFitt

Autor anifitt 0

Aerobic AniFitt je nezvyčajná forma hodinového tréningu. Na mojich hodinách AniFitt máš možnosť sa zúčastniť každý týždeň bez akéhokoľvek prihlasovania sa či registrácie. Stačí štipka pevnej vôle, vytrvalosti, odhodlania a dobrá karimatka na cvičenie.

aerobic

Hodiny aerobiku AniFitt sú špecifické tým, že sa môžeš poradiť so mnou aj čo sa týka stravovania a pravidelného posilňovania. Ak trpíš problémami zo svojej nadváhy a nevieš, ktorou správnou cestou vykročiť, spoločne nájdeme to najlepšie riešenie. Máš príležitosť aj na bezzávaznú ochutnávku chleba či pečiva.

Počas hodiny cvičenia, keď spaľujeme spoločne aj kalórie, vykonávame mnou vytvorený špecifický cvičebný plán. Moje individuálne cviky AniFitt sú veľmi efektívne.Ak si začiatočníčka, alebo ešte nemáš dokonalú kondíciu, nezúfaj! Ja ti počas cvičenia ukážem sťaženú aj uľahčenú verziu každého cviku. Kým ty spaľuješ svoje nadbytočné kalórie, ja budem sledovať tvoj pohyb a koordinovať ťa, aby si jednotlivé cviky vykonávala správne. To je veľmi dôležité. V kruhu skupinky odhodlaných ľudí na mojich hodinách cvičenia môžeš urobiť všetko preto, aby si dosiahla svoj cieľ.

aerobicAerobic AniFitt je výbornou technikou na zlepšenie kondičky, rozvíjanie koordinácie a znižovanie telesnej hmotnosti. Popritom trénuje a formuje tvoje nohy a dá zabrať aj tvojim zámkovým svalom, veď kto by nechcel mať okrúhly, vyformovaný zadoček?! Tento komplexný rad cvikov sa skladá zo 6 krokov. Cieľom rozcvičky je stimulovať činnosť svalov a srdca a príprava nervovej sústavy na cvičenie. Potom nasleduje zvyšovanie tepovej frekvencie, počas ktorého pripravíme jednotlivé skupiny svalov na aeróbne cvičenie a posilňovanie. Pri aeróbnom cvičení sa snažíme udržať tepovú frekvenciu a sústreďujeme sa na posilňovanie väčších svalových skupín. Ďalej nasledujú cviky kardiio cviky na spaľovanie tukov, kde je najdôležitejšie zapájať stehenné svaly. Následne precvičujeme aj brušné svalstvo a trup. Ako posledné nasleduje rozťahovanie, keď znižujeme tepovú frekvenciu a porozťahujeme precvičené svalstvo.

Ak si sa ešte nikdy nezúčastnila na mojich hodinách aerobiku, je tu ten správny čas. Srdečne Ťa očakávam. Príď medzi nás na naše pravidelné skupinové tréningy: každý pondelok o 18.30  v Topoľníkoch, v telocvični miestnej základnej školy. Pridaj sa do našej skupiny na Facebooku, aby si mala okamžité informácie v súvislosti s aerobicom AniFitt a dozvieš sa aj o prípadných zmenách. Na osvojenie si cvikov nájdeš aj množstvo videí na mojej internetovej stránke. Verím, že Ti pomôžu.

Poď si zacvičiť so mnou!