Osobný tréning

PREČO SI VYBRAŤ OSOBNÉHO TRÉNERA?

  • Cviky robíš pod dohľadom odborníka, ktoré budú efektívnejšie a rýchlejšie dosiahneš svoj cieľ.
  • Dostaneš odo mňa profesionálnu pomoc, čím sa môžeš vyhnúť úrazom.
  • Počas tréningov Ťa budem priebežne motivovať a povzbudzovať k lepším výsledkom.

KOMU ODPORÚČAME OSOBNÉHO TRÉNERA?

Osobného trénera by si mal vybrať ten, kto chce schudnúť. Môžem ti byť nápomocná, keď ináč aktívne športuješ, ale tréningy sú menej efektívne, nedokážeš dosiahnuť vytýčený cieľ. Alebo keď chceš jednoducho športovať, ale nevieš, ako na to. Mojou pomocou dosiahneš svoj cieľ rýchlejšie, cviky zlepšujú svalový tonus aj kondíciu.

Anifitt - személyi edzés

OSOBNÝ TRÉNING

1. Pri našom prvom stretnutí zistím, aký je tvoj zdravotný stav a kondícia.

  • Cieľom zistenia zdravotného stavu je odhaliť prípadné choroby, ktoré by vylúčili niektoré tréningové metódy.
  • Zistím tvoj telesný stav, kondíciu, pružnosť alebo aj rozmery, získané údaje zaznamenám pre ďalšie porovnanie a sledovanie rozvoja.

2. Po zistení stavu zostavím tréningový plán, a to na základe výsledkov fitness testu. Beriem do úvahy aj to, aké ciele si vytýčil a tréningový plán priebežne prispôsobujem aktuálnemu stavu podľa dosiahnutých výsledkov.

Anifitt - osobný tréning

 

3. Pri tréningoch budeš oboznámený s cvikmi rôznych intenzít:

  • kardiotréning pre zníženie telesného tuku za priebežného merania pulzu
  • zvýšenie svalovej hmoty
  • rozvoj ohybnosti a pružnosti tela


4. Ako výživová poradkyňa som presvedčená, že zmenou stravovacích návykov a pravidelným pohybom dokážeme zdolať rôzne zdravotné problémy a ochorenia, nedostatok energie aj únavu. Športovanie, zdravá výživa a harmonický duševný stav dokážu spolu vytvoriť vnútornú rovnováhu, ktorá je základom zdravej životosprávy!

 

So mnou sa naučíš aj to, že výsledok môžeš dosiahnuť nielen činkami a profesionálnym vybavením: pri tréningoch je možné efektívne využívať aj váhu vlastného tela.

Nielen vediem tréningy, ale naučím ťa aj na rôzne užitočné triky, ktoré môžeš využívať i v každodennom živote.

 

Poskytujem odborné poradenstvo okrem športu aj v oblasti zmien životného štýlu. Taktiež pomáham pri zostavení diéty, pretože je veľmi dôležité dbať okrem tréningov aj na správne stravovanie.

 

S mojimi klientami trénujeme spolu dva- až trikrát týždenne, pretože najdôležitejšia je pravidelnosť a samozrejme vytrvalosť. Osobný tréning trvá u mňa 60 minút spolu s rozcvičkou a strečingom.

 

S klientami, ktorí chcú schudnúť aplikujem dvakrát do týždňa vlastné kardio cvičenia pomocou činiek v osobitnej zrkadlovej miestnosti fitness centra, pričom používame aj rôzne tréningové pomôcky: závažie na nohy, záťažové lopty, jednoručky, švihadlo, step-up schody, kettlebel + občascvičíme aj na posilňovacích strojoch.

 

Pre tých, ktorí chcú sformovať svoje telo a dosiahnuť silnejšie a výraznejšie svaly, dvakrát do týždňa organizujem v posilňovni tréning so závažiami a na posilňovacích strojoch a raz tréning pomocou vlastnej telesnej váhy a s pomôckami.

 

Postupne zvyšujem intenzitu cvičení, tréningy spestrujem rôznymi novými prvkami. Je pre mňa dôležité, aby som sa aj sama odborne vzdelávala a aby som zabezpečila pre svojich klientov profesionálnu podporu k ich rozvoju. Chcem dosiahnuť, aby ľudia mali radosť z pohybu, čím napomáham k zlepšeniu ich celkového zdravotného stavu.