O mne

MILÝ PRIATEĽ!

Srdečne ťa vítam na svojej oficiálnej internetovej stránke. Ďakujem, že si si ku zmene svojej životosprávy vybral za partnerku práve mňa- Môj výcvikový program je výsledkom dlhoročnej tvrdej práce v oblasti správnej životosprávy, pohybu, športu aj zdravej životosprávy.

 

Čo sa mňa týka, šport a pohyb sú súčasťou môjho života už od detstva. Milujem ich. Spočiatku som športovala len zo záľuby, neskôr som sa stala hádzanárkou extraligy. Moju športovú kariéru som bola nútená z dôvodu zranenia síce predčasne ukončiť, napriek tomu som nerozmýšľala ani sekundu nad tým, že by som sa mala zriecť pohybu a športu, čo dávalo zmysel môjmu životu. Už počas rekonvalescencie som sa rozhodla vytýčiť si nové ciele, ktoré sa mi podarilo postupne aj zrealizovať. Prešla som dlhý kus cesty, kým sa pohyb a šport stali opäť súčasťou môjho každodenného života. Dnes to už pokladám za svoju profesiu, pretože nedokážem vydržať bez tréningu ani len jeden jediný deň. Milujem všetko, čo je šport, či sa jedná o beh, posilňovanie s činkami, cvičenie s vlastnou váhou, aerobic, atď. Je jedno, čo a ako, hlavná vec, že sa venujem pohybu.

Pretože si objavila moju webstránku, predpokladám, že aj ty máš v sebe túžbu po pohybe alebo jednoducho chceš zmeniť svoju životosprávu a svoje návyky stravovania sa. Motivuje Ťa čokoľvek, to najťažšie a zároveň najdôležitejšie rozhodnutie už máš za sebou, rozhodla si sa totiž, že je čas na zmenu. Nikdy nezabúdaj: musíš veriť v seba samého. Rozhodnutie, pre ktoré si sa rozhodol, môže byť osudové tak pre teba, ako aj pre druhých. Tvoja vytrvalosť, húževnatosť a pevná vola môže byť príkladom pre druhých. Ver sám sebe a mne! Musíš len chcieť, a ja ti dopomôžem k tomu,aby si dosiahol svoj vytýčený cieľ.

 

Ako osobná trénerka,poradkyňa správnej životosprávy a stravovacích návykov, trénerka detského fitnesu a aerobiku, je mojou prvou úlohou naučiť ťa obľúbiť si pohyb a viesť ťa k správnej životospráve.Je pre mňa nevýslovnou radosťou keď vidím úsilie a spokojnosť záujemcov,a to, že sa cítia dobre.
Je povznášajúci pocit, že postupne vidim na nich viditeľné zlepšenia.
Choroby sú vačšinou civilizačné choroby zapríčinené nesprávnym stravovaním. Mojím životným cieľom je urobiť zmeny v tomto smere. Preštudovala som jednotlivé oblasti stravovania a správnej životosprávy. Výsledkom toho všetkého som schopná vykúzliť čoraz zdravšie, chutnejšie a výživnejšie jedlá na náš kuchynský stol.

anifitt-stand

Ak chceš posilňovať tábor fanúšikov zdravej životosprávy, ak chceš odhaliť tajomstvo fit výživy, stačí sa ozvať online, sledovať stránku na Facebooku.Nájdi si čas na pohyb každý deň, onedlho pocítiš pozitívne zmeny AniFitt vo svojom živote.