O mne

MILÝ PRIATEĽ!

Srdečne ťa vítam na svojej oficiálnej internetovej stránke. Ďakujem, že si si ku zmene svojej životosprávy vybral za partnerku práve mňa, či sa jedná o moje proprietárne, vlastnoručne vyvinuté produkty, alebo o môj výcvikový program. Moje produkty AniFitt,ako aj môj výcvikový program, sú výsledkom dlhoročnej tvrdej práce v oblasti správnej životosprávy, pohybu, športu aj zdravej životosprávy.

Jedno z najťažších, ale najdôležitejších rozhodnutí si už urobil,pretože si sa rozhodol pre zmeny vo svojej životospráve a vo svojich stravovacích návykoch. Nikdy nezabúdaj: musíš veriť v seba samého. Rozhodnutie, pre ktoré si sa rozhodol, môže byť osudové tak pre teba, ako aj pre druhých. Tvoja vytrvalosť, húževnatosť a pevná vola môže byť príkladom pre druhých. Ver sám sebe a mne! Musíš len chcieť, a ja ti dopomôžem k tomu,aby si dosiahol svoj vytýčený cieľ.

Láska ku športu a k pohybu bola súčasťou môjho života už od detstva.Najprv som športovala len zo záľuby,neskôr som sa stala hádzanárkou v extralige, a v súčasnosti je šport a pohyb moja profesia.Jednoducho mám pocity nedostatku,keď z hocijakej príčiny nemôžem trénovať hoci čo i len jeden deň.Milujem rôzne druhy športu: beh,silový tréning,aerobik,cviky primerané svojej vlastnej váhe, atď.Je jedno, čo a ako, len aby som mala pohyb.
Ako osobná trénerka,poradkyňa správnej životosprávy a stravovacích návykov, trénerka detského fitnesu a aerobiku, je mojou prvou úlohou naučiť ťa obľúbiť si pohyb a viesť ťa k správnej životospráve.Je pre mňa nevýslovnou radosťou keď vidím úsilie a spokojnosť záujemcov,a to, že sa cítia dobre.
Je povznášajúci pocit, že postupne vidim na nich viditeľné zlepšenia.
Choroby sú vačšinou civilizačné choroby zapríčinené nesprávnym stravovaním. Mojím životným cieľom je urobiť zmeny v tomto smere. Preštudovala som jednotlivé oblasti stravovania a správnej životosprávy. Výsledkom toho všetkého som schopná vykúzliť čoraz zdravšie, chutnejšie a výživnejšie jedlá na náš kuchynský stol.

anifitt-stand

MÔJ CIEĽ

Cieľom mojej internetovej stránky je, aby sa tvoje sny o zdravom vyváženom živote splnili. Ten môj sen sa už splnil, veď šport je už nielen moje hobby, ale aj moje povolanie.
Ako trénerka by som chcela pomôct ľuďom, ktorí mi dôverujú a túžia po zmene vo svojej životospráve .
Chceš si uchovať svoje zdravie? Chceš si preformovať svoje telo? Nikdy nezabúdaj: pravidelný pohyb prospieva nielen tvojmu telu,ale aj tvojej duši.
Neváhaj a vyber si mňa! Ja ti pomôžem! Som tu pre teba, môžeš sa na mňa spoľahnúť!