Daj svoj hlas mne a vyhraj!

AKO JE MOŽNÉ HLASOVAŤ?

Klikni na tento link: http://www.fitleader.cvicte.sk/individu…/rasztgy-rgy-aniko-1

 

Hlasovať môžu všetci moji kamaráti, klienti či fanúšikovia súťažiacich pomocou tlačítka “HLASOVAŤ” ktorý sa nachádza v súťažnom profile v každej zo súťažných kategórií, v ktorých máš ako súťažiaci obsah, tj.:

Pre hlasovanie je potrebné mať profil na Facebooku a povoliť Facebook aplikáciu pre hlasovanie spolu s emailom cez ktorú prebieha overovanie hlasujúceho. Toto riešenie sme zvolili kvôli maximálnej ochrane proti podvodným hlasom. Riešením je preto založiť si na Facebooku profil ak ho ešte hlasujúci nemajú, aj keď len pre účely hlasovania.

Každý týždeň, vždy od pondelka môže udeliť každý hlasujúci až 5 súťažných hlasov, o čom bude informovaný po prvom zahlasovaní každý pondelok e-mailovou notifikáciou.

Hlasovať bude možné až do 27.5. následne budú vybraní v každej kategórii finalisti za ktorých bude možné hlasovať do 3.6.

1 hlasujúci môže udeliť 1 hlas v každej kategórii – ak má teda súťažiaci napr. súťažné video môže mu zaň udeliť 1 hlasujúci 1 hlas (nie viac) každý týden, ďalšie 4 hlasy mu však môže dať v ďalších súťažných kategóriách.

Fitleader Anifitt